Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało Twarz Włosy

10 sposobów na wodę termalną PIERRE RENE MEDIC

Wszechstronne i wielofunkcyjne kosmetyki to zdecydowanie nasz ulubiony rodzaj! Uwielbiamy, gdy odkrywaniu właściwości danego produktu towarzyszy również testowanie go na wiele sposobów, dlatego mamy nadzieję, że i Was zarazimy tym pozytywnym działaniem. Przed Wami kolejny kosmetyk z boxa LET’S CELEBRATE – WODA TERMALNA PIERRE RENE MEDIC, która oferuje Wam aż dziesięć możliwości jej stosowania. Gotowe na testowanie? Zapraszamy!

CZYM WŁAŚCIWIE JEST WODA TERMALNA I JAKIE MA WŁAŚCIWOŚCI?

Jeżeli do tej pory nie spotkałyście się z określeniem wody termalnej to koniecznie trzeba nadrobić zaległości, bo to prawdziwy skarb i dar od Matki Natury! Ten bardzo szczególny i wyjątkowy rodzaj wody podziemnej ściśle wiąże się ze sposobem jej wydobycia. Najważniejsze jest jej pozyskiwanie w okresie, gdy temperatura w momencie wydobywania jest wyższa niż średnia roczna temperatura powietrza w okolicy, z której się ją wydobywa (ale nie przekracza 20 stopni Celsjusza). Woda termalna charakteryzuje się krystaliczną i mikrobiologiczną czystością, a jej skład pod względem składników mineralnych oraz pierwiastków śladowych będzie związany z miejscem, w którym jest wydobywana. 

WODA TERMALNA PIERRE RENE MEDIC pozyskiwana jest z głębokości aż 2000 m, a jej pH wynosi 7,09 czyniąc ją idealnym i gotowym produktem pielęgnacyjnym. Wody termalne wykazują szereg właściwości dobroczynnych dla naszej skóry: koją, chronią, wzmacniają barierę, a także wspierają wszelkie procesy regeneracyjne, dlatego bardzo często wykorzystywane są w SPA oraz uzdrowiskach. Teraz bez potrzeby wychodzenia z domu możecie cieszyć się jednak jej właściwościami w zaciszu własnego domu. Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, mnogość sposobów, na które możecie ją wykorzystać jest naprawdę duża!

10 SPOSOBÓW WYKORZYSTANIA WODY TERMALNEJ PIERRE RENE MEDIC W PRAKTYCE

Jak i do czego zatem ją wykorzystać, by w pełni cieszyć się jej właściwościami? 

Oto dziesięć różnych propozycji:

  1. Po depilacji jako produkt kojący i łagodzący.
  2. W trakcie aktywności fizycznej dla odświeżenia i jednoczesnego nawilżenia skóry.
  3. W klimatyzowanych pomieszczeniach dla redukcji ściągnięcia i przesuszenia.
  4. W okresie letnim dla odświeżenia i ukojenia skóry zmęczonej słońcem.
  5. Po i w trakcie opalania dla natychmiastowej ulgi.
  6. Po ukąszeniach owadów.
  7. Jako codzienny produkt do pielęgnacji twarzy i ciała np. po oczyszczaniu skóry lub zamiast toniku.
  8. Po wszelkich zabiegach z użyciem kwasu lub retinoidów w celu ukojenia i złagodzenia skóry.
  9. Przy wszelkich stanach alergicznych, dermatozach i w trakcie procesów leczenia skóry.
  10. W czasie dłuższych podróży samolotem, gdy skóra staje się nieprzyjemnie sucha i napięta.

Tak naprawdę nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań do jej stosowania. Jej używania nie wyklucza ani wiek (możecie ją stosować u dzieci), ani rodzaj i typ cery, ani aktualny problem skórny. Używajcie jej zawsze wtedy, gdy macie ochotę, nie ograniczajcie się w żaden sposób, a jesteśmy pewni, że znajdziecie na nią swój ukochany sposób. 

Koniecznie podzielcie się z nami jednak, który z dziesięciu wymienionych przez nas punktów już został przez Was wypróbowany. A może jest coś, o czym jeszcze powinniśmy wiedzieć? Piszcie śmiało, czekamy na Was na naszych kanałach społecznościowych!

WODĘ TERMALNĄ PIERRE RENE MEDIC wraz z innymi produktami, które otworzą przed Wami drzwi do zupełnie nowych sposobów pielęgnacji, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX LET’S CELEBRATE, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ -> Świętuj z nami drugie urodziny z nowym boxem LET’S CELEBRATE – sprawdź, co tym razem przygotowaliśmy! | Pure Beauty lub na naszym kanale YOUTUBE -> https://www.youtube.com/watch?v=diAb1RJCwDw&t=1s