Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Z odkryć medycyny Wschodu wprost do Twojej łazienki – produkty na bazie KALI MUSLI od marki ORIENTANA

Wszystkie osoby z cerami wrażliwymi, zaczerwienionymi i wymagającej troskliwej opieki gorąco zapraszamy na pokład PURE BEAUTY, ponieważ przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Wyobraźcie sobie roślinę, która niegdyś porastała lasy Amazonii, a w swoim biologicznym składzie zawiera coś, co nie występuje w żadnej innej roślinie świata. Jeśli jesteście zaintrygowane, macie skórę wrażliwą i z problemami to koniecznie przeczytajcie ten wpis do końca.

KALI MUSLI – NA TRUDNE PROBLEMY SKÓRNE

Niestety degradacja środowiska naturalnego, sprawiła, że obecnie KALI MUSLI zostało całkowicie wyniszczone i nie pozyskuje się go już z zacienionych lasów Amazonii, gdzie pierwotnie występowała najczęściej. Dziś w stanie całkowicie dzikim występuje jedynie w wysokich rejonach Himalajów, a na potrzeby medycyny czy przemysłu kosmetycznego uprawia się ją pod ścisłą kontrolą w Indiach. 

Ten dość smutny scenariusz warto jednak przełamać czymś pozytywnym. KALI MUSLI już setki lat temu została doceniona za niesamowicie efektywne działanie pielęgnacyjne w przypadku skór z problemem swędzenia, chorób dermatologicznych czy za pomoc w leczeniu skaleczeń i ran. Roślina ta zawiera glikozydy, polisacharydy, tłuszcze oraz mannozę, ksylozę i kwas glukuronowy, ale to, co czyni ją prawdziwym skarbem natury to fenolowy glikozyd o nazwie kurkuligozyd oraz sapogeninę jukageninę, która nie występuje w żadnym innym składniku botanicznym na świecie! KALI MUSLI zatroszczy się więc o Twoją wrażliwą skórę, jak nic innego, co znamy do tej pory. Czy to nie jest niesamowite?

DLA SKÓRY, KTÓRA WYMAGA CZUŁOŚCI

BOXIE BY HUSHAAABYE#3 mogłyście trafić na jeden z dwóch produktów ORIENTANA KALI MUSLI. Pierwszym z nich jest KURACJA DO TWARZY NA NOC, czyli produkt stworzony dla osób z cerą wrażliwą i naczyniową. Jej zadaniem jest regeneracja skóry przy jednoczesnym ujędrnieniu i działaniu przeciwzmarszczkowym. Oprócz naszego KALI MUSLI zawiera w składzie zieloną algę, która wspiera proces wzmacniania naczynek oraz lukrecję, która zmniejsza zaczerwienienia i zapobiega podrażnieniom skóry. Stosujcie ją codziennie na noc i obserwujcie, jak dzień po dniu skóra staje się dogłębnie nawilżona, zregenerowana i odżywiona. 

Drugi produkt, wymienny z kuracją to PUNKTOWY KONCENTAT KRYJĄCY ZACZERWIENIENIA, który ma szansę zastąpić Wam korektor do twarzy. Ten produkt w zielonym kolorze pomaga przykryć wszelkie czerwone partie na skórze, a dzięki formule pielęgnacyjnej będzie stanowił kosmetyk 2w1. Zawiera składnik o nazwie PHYSALIS ANGULATA, który chroni włókna kolagenu i elastyny przed działaniem światła, a także olej kukui, macadamia i kwas hialuronowy, tworząc mieszankę nawilżająco-odżywczą, a jednocześnie łagodzącą podrażnienia. Ależ ORIENTANA potrafi nas zaskoczyć!

Niezależnie od tego, na który produkt trafiłyście w swoim boxie, realnie macie szansę poczuć, jak doskonale troszczy się o Waszą skórę każdego dnia. Napiszcie nam koniecznie, jaki kosmetyk marki ORIENTANA z linii KALI MUSLI trafił w Wasze ręce.

PUNKTOWY KONCENTRAT KRYJĄCY ZACZERWIENIENIA lub KURACJĘ DO TWARZY NA NOC marki ORIENTANA z linii KALI MUSLI, wraz z innymi kosmetykami, dzięki którym odkryjesz sekrety natury wprost z najdzikszych zakątków naszej Ziemi, mogłaś znaleźć w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE#3, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz