Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Urocze SOS na niedoskonałości i wypryski. Słodcy wybawcy skórnych problemów od FACEBOOM

Wiemy doskonale jak kapryśna i humorzasta potrafi być cera tłusta i problematyczna. Jej zmienny i nieprzewidywalny charakter potrafił spędzić sen z powiek niejednej z nas. Co robić, gdy przed ważnym wyjściem, randką czy na Waszej skórze pojawia się duża, czerwona, często swędząca niedoskonałość, której nie da się ukryć nawet pod makijażem? Odwoływać spotkanie w popłochu i zmieniać plany? A może zaufać sile i skuteczności marki FACEBOOM i linii SEBOOM oferującej rozwiązanie idealne na takie mało przyjemne przygody? Nie dajcie się zaskoczyć w żadnych okolicznościach – przed Wami magiczne plasterki w kształcie uroczych kwiatków, które uratują każdą randkę i spotkanie! 

SŁODCY WYBAWCY PEŁNI UROKU

Linia SEBOOM to prawdziwe wybawienie dla osób ze skórami mieszanymi, tłustymi i problematycznymi. Jeżeli subskrybujecie nasze pudełka (a jeśli nie to wciąż gorąco do tego zachęcamy) mogłyście przetestować już kilka bardzo ciekawych produktów np. mikrozłuszczający krem, specjalny krem oczyszczający czy chusteczki do demakijażu. Tym razem wspólnie z marką przygotowaliśmy dla Was coś, czego do tej pory nigdy u nas nie było – OCZYSZCZAJĄCE PLASTRY NA NIEDOSKONAŁOŚCI w formie uroczych kwiatków, których zadaniem jest ratowanie Was z opałów w postaci nieprzewidywalnej krostki. Zostały zaprojektowane z myślą o dopasowanej do każdej potrzeby skóry tłustej, mieszanej czy trądzikowej z zachowaniem pełnego uroku! 

Spójrzcie tylko jakie są śliczne! Nie o ich wygląd wizualny tu jednak chodzi, a oczywiście o działanie i na tym skupimy się najbardziej. 100% wegańska formuła naszych kwiatków ma za zadanie przywrócić skórze naturalna równowagę oraz świeżość – dzięki ich zastosowaniu wypryski i wszelkie niedoskonałości będą znikać znacznie szybciej. Ich specjalna hydrokoloidowa powierzchnia chroni wyprysk przez zabrudzeniami, dotykaniem i czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu żadne bakterie nie zaburzą procesu gojenia. Co ciekawe, mają również właściwość pochłaniającą nadmiar sebum, przez co izolują naszą niedoskonałość i sprawiają, że znika i goi się znacznie szybciej niż pozostawiona sama sobie. Ich używanie jest niezwykle proste i wygodne. Wystarczy, że oczyścicie swoją skórę i nałożycie kwiatek na niedoskonałość. Zauważycie wtedy, że są one niezwykle cienkie i doskonale przylegają do skóry, dzięki czemu nie przeszkadzają, ani nie stanowią przeszkody dla wykonania makijażu. Możecie bez problemu stosować je i na dzień i na noc bez żadnych przeszkód – nawet nie poczujecie, że macie je na sobie. Intrygujące, prawda? Sprawdźmy teraz, jakie składniki odpowiadają za ich działanie.

OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO I OLEJ Z TRAWY CYTRYNOWEJ – NATURALNY DUET O WYJĄTKOWYCH WŁAŚCIWOŚCIACH

Marka FACEBOOM we wszystkich swoich produktach korzysta z dobrodziejstw natury czerpiąc z nich co najlepsze. Nawet w przypadku naszych plasterków nie ma mowy o żadnych zbędnych składnikach. Dwa najważniejsze dary natury determinujące działanie plasterków to olejek z drzewa herbacianego oraz olej z trawy cytrynowej. Ten pierwszy znany Wam z pewnością z wielu produktów przeznaczonych do pielęgnacji cer problematycznych to jeden z najlepszych i najbardziej efektywnych olejków eterycznych o działaniu antybakteryjnym. Szacuje się, że w jego biologicznym składzie można odnaleźć ponad 90 różnych komponentów bakteriobójczych. Olejek z drzewa herbacianego działa również przeciwzapalnie, wiruso i grzybobójczo. Pomaga i przyspiesza gojenie się wyprysków i opryszczek. Wykorzystywany głównie jest w pielęgnacji cer trądzikowych, ma również lekkie działanie odświeżające i chłodzące. Olej z trawy cytrynowej również posiada silne działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptycznie. Co ciekawe, pomaga on również walczyć z łupieżem, dezodoryzuje, odstrasza komary i kleszcze, a przy tym doskonale sprawdza się w pielęgnacji cer trądzikowych. Zauważcie, że zaledwie dwa składniki pochodzące wprost z natury potrafią sprawić, że pielęgnacja skóry wchodzi na zupełnie inny poziom. To naprawdę niesamowite i imponujące, w jaki sposób FACEBOOM podchodzi do produkcji swoich kosmetyków. 

Napiszcie nam, czy kwiatki już uratowały Waszą skórę z opresji i czy zauważyłyście, że niedoskonałości znikają znacznie szybciej. Dajcie nam znać, czy zostaną z Wami na stałe jako produkt ratunkowy i czy w przyszłości chciałybyście przetestować więcej produktów z zielonej linii SEBOOM. Przypominamy, że pudełko VIBRANT CHARM, w którym SŁODCY WYBAWCY znalazły swoje miejsce wciąż dostępne jest w sprzedaży i czeka na swoje właścicielki. Zapraszamy! -> VIBRANT CHARM | Pure Beauty