Poznaj Pure Beauty Boxa
Włosy

Ujarzmij włosy z marką SO!FLOW by VIS PLANTIS

Piękne, lśniące i gładkie włosy są niczym biżuteria, która dodaje pewności siebie, uroku i klasy. Nikt z nas nie lubi „efektu lwiej grzywy”, która żyje własnym życiem. Suche, spuszone i przesuszone włosy? Mówimy im stanowcze NIE! Dziś ratunkiem na te włosowe dolegliwości jest marka SO!FLOW by VIS PLANTIS i szampon, który znalazł się w naszym urodzinowym boxie LET’S CELEBRATE.

SO!FLOW SPOD SKRZYDEŁ VIS PLANTIS – W TROSCE O NATURALNE PIĘKNO

To relatywnie nowa, innowacyjna marka kosmetyczna, która powstała spod skrzydeł VIS PLANTIS, jako nowy człon koncernu Elfa PharmSO!FLOW stworzona została, by przede wszystkim celebrować i podkreślać kobiece piękno. Składy oraz formuły kosmetyków SO!FLOW powstają z najbardziej jakościowych surowców, by swoją efektywnością mogły odpowiadać nawet na największe potrzeby skóry ciała i włosów podkreślając ich naturalny urok. Co ciekawe marka zwraca uwagę nie tylko na dbanie o zewnętrzne piękno swoich Klientek, ale również o równowagę holistyczną, dlatego w formułach kosmetycznych zawiera cenne adaptogeny – substancje, które nie tylko doskonale wpływają na stan skóry i włosów, ale także stanowią wsparcie w przywróceniu naturalnej równowagi organizmu.

HUMEKTANTOWY SZAMPON JAKO RATUNEK DO WŁOSÓW Z TENDENCJĄ DO PUSZENIA

W edycji LET’S CELEBRATE znajdziecie HUMEKTANTOWY SZAMPON od FLOW by VIS PLANTIS – wysoko naturalny kosmetyk do pielęgnacji włosów średnioporowatych z tendencją do puszenia, które niejednokrotnie są osłabione i wymagają porządnej porcji nawilżenia.

Włosy o tej porowatości bywają szorstkie w dotyku i matowe, by pomóc im odzyskać dawny blask, nadać im miękkość i sprężystość, należy zastosować odpowiednią pielęgnację. HUMEKTANTOWY SZAMPON do włosów SO!FLOW by VIS PLANTIS to jedna z tych propozycji, która doskonale sprawdzi się właśnie do tego typu włosów. Działa oczyszczająco, regenerująco i jednocześnie nawilżająco. Jego wyśmienite działanie zawdzięczamy zawartości pantenolu i aloesu, które zatrzymują wodę w strukturze włosa, łagodząc wszelkie podrażnienia skóry głowy. 

W składzie znajdziemy również betainę cukrową, która zwiększa elastyczność kosmyków, wzmacniając je od cebulek po same końce. HUMEKTANTOWY SZAMPON SO!FLOW bogaty jest w adaptogeny, czyli substancje roślinne, które pozytywnie wpływają na skórę głowy oraz włosy. W tym przypadku mamy do czynienia z korzeniem maca, który idealnie przywraca naturalną równowagę. Korzeń maca hamuje także wypadanie włosów, działa nawilżająco i wzmacniająco.

Jeśli Wy również macie problem z puszeniem się włosów, to z całą pewnością warto wypróbowaćHUMEKTANTOWY SZAMPON do włosów od SO!FLOW by VIS PLANTIS. Ponadto ta linia kosmetyków zachowuje tzw. równowagę PEH, czyli harmonię pomiędzy proteinami, emolientami i humektantami, które stosowane w synergii pozwalają wydobywać z włosów wszystko, co najlepsze. Jesteście gotowi na naturalną siłę blasku i witalności dla włosów i skóry głowy? Bo my zdecydowanie tak!