Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

SVR [C20] BIOTIC REGENERUJĄCY I ROZŚWIETLAJĄCY KREM PRZECIWSTARZENIOWY, czyli najlepszy Przyjaciel każdej kobiety

Piękna i gładka cera jest marzeniem każdej z nas. Niestety z wiekiem zanikają włókna kolagenowe i nasza cera powoli traci swój blask. Wiecie, że skóra zaczyna starzeć się już około 25 roku życia? Dlatego warto jak najwcześniej pomyśleć o najlepszej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. W boxie SUPERNOVA specjalnie z myślą o Was umieściliśmy próbkę KREMU PRZECIWSTARZENIOWEGO SVR [C20] BIOTIC REGENERUJĄCEGO I ROZŚWIETLAJĄCEGO. Ciekawi jesteśmy jak u Was wypadły testy kremu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach. 

KILKA CIEKAWOSTEK O KREMACH PRZECIWZMARSZCZKOWYCH

Krem przeciwzmarszczkowy jest absolutnym #musthave w łazience każdej z nas. Niestety żaden z nich nie jest w stanie całkowicie zatrzymać procesu powstawania zmarszczek. Jednak kremy bardzo istotnym elementem codziennej pielęgnacji, ponieważ bez nich nasza skóra starzałaby się zdecydowanie dużo szybciej.

Odpowiemy na kilka nurtujących Was pytań. To do dzieła, zaczynamy! 

Często pojawia się pytanie: czy krem przeciwzmarszczkowy może zaszkodzić ludziom młodym?Absolutnie nie. Oczywiście młoda skóra ma ogromne zdolności regeneracyjne, ale jak już pisaliśmy pierwsze zmarszczki mogą pojawiać się około 25. roku życia. Nie ma przeciwwskazań, aby nie stosować kosmetyku o działaniu przeciwzmarszczkowym. Skóra czerpie z kremu tylko niezbędne składniki, dlatego w żadnym wypadku nie zaszkodzi nam również stosowanie preparatu przeznaczonego dla dojrzalszych kobiet. 

Jaka jest różnica między kremem przeciwzmarszczkowym na noc i na dzień? Przyznajcie same, że nie raz zadawaliście sobie to pytanie? Już spieszymy z odpowiedzią! Różnica między tymi kosmetykami jest dość spora. Kremy przystosowane do używania na dzień zawierają filtry, które chronią przed przyspieszającym procesy starzenia promieniowaniem UV. Mają także znacznie lżejszą konsystencję. Z kolei kremy przeznaczone do stosowania na noc zawierają o wiele więcej składników odżywczych, jak również regenerujących. Spowodowane jest to faktem, że w nocy nasza skóra dużo szybciej wchłania znajdujące się w kremach substancje, a to przekłada się na jej lepszą regenerację.

Zastanawialiście się kiedyś: czy latem i zimą powinno używać się różnych kremów przeciwzmarszczkowych? Tutaj odpowiedź znowu jest twierdząca. Powinniśmy zdecydowanie dostosować krem przeciwzmarszczkowy do pory roku. Na naszą skórę codziennie oddziałuje bardzo wiele różnych czynników takich jak: temperatura, zanieczyszczenia powietrza, światło słoneczne. Zmieniają się one w zależności od pory roku. Z tego właśnie powodu innego kremu powinniśmy używać latem, a innego zimą.

SVR [C20] BIOTIC REGENERUJĄCY ROZŚWIETLAJĄCY KREM PRZECIWSTARZENIOWY

W boxie SUPERNOVA umieściliśmy próbkę KREMU REGENERUJĄCEGO I ROZŚWIETLAJĄCEGO [C20] BIOTIC marki SVR. Dzięki połączeniu trzech substancji czynnych, które są niezbędne dla funkcjonowania skóry: pasteryzowanych probiotyków, stabilizowanej witaminy C i kwasu hialuronowego, krem sprawia, że nasza skóra nabiera siły do samoregeneracji. Receptura kremu zawiera 20% witaminy C w dwóch postaciach: najnowocześniejszą formę stabilizowanej witaminy C- etylowany kwas askorbinowy, który nie zmienia swoich właściwości pod wpływem światła, temperatury, kontaktu z powietrzem oraz równie stabilną formę estrową – tetraizopalmitynian askorbylu. Bardzo dobrze wnika w głąb skóry, dzięki czemu niezwykle skutecznie opóźnia pojawianie się oznak starzenia. Z każdym dniem stosowania kremu nasza cera staje się coraz bardziej ujednolicona, rozświetlona i pełna energii. Po 28 dniach skóra jest w pełni zregenerowana, a cera promienieje zdrowym blaskiem.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do przetestowania pełnowymiarowej kuracji przeciwzmarszczkowej z KREMEM REGENERUJĄCYM I ROZŚWIETLAJĄCYM [C20] BIOTIC marki SVR. Jest to kosmetyk z najwyższej półki i Wasza skóra będzie Wam naprawdę wdzięczna za najlepszą pielęgnację. Podarujcie sobie odrobinę luksusu każdego dnia. Po raz kolejny zapraszamy Was do zaobserwowania naszych profili w mediach społecznościowych. W tym roku naprawdę będzie się działo wiele wspaniałych rzeczy, których nie możecie przegapić!

4 komentarze

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz