Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Rozbłyśnij milionem refleksów w stylu #WOWGLOW z balsamami do ust BIELENDA SPARKLY LIPS w trzech kuszących odsłonach

Lato i wakacje rządzą się swoimi prawami i o ile zimą raczej stronimy od pielęgnacyjno-makijażowych szaleństw tak teraz zdecydowanie pozwalamy sobie na więcej. I to naprawdę wspaniale, bo nie ma bardziej odpowiedniego czasu niż wakacje na wprowadzenie małych modyfikacji, testowanie nowych formuł czy wykończeń, a także kolorów, na które normalnie pewnie byśmy się nie zdecydowały. Przed Wami dziś prawdziwie wakacyjny kosmetyk w odsłonie, jakiej jeszcze w naszych PURE BEAUTY BOXACH nie było! Poznajcie trzy wyjątkowe BROKATOWE BALSAMY DO UST Z EFEKTEM GLOW SPARKLY LIPS marki BIELENDA, wobec których ani Wy, ani nikt inny nie przejdzie obojętnie.

MERMAID, UNICORN A MOŻE ELF QUEEN? DLA KAŻDEGO COŚ BŁYSZCZĄCEGO!

W naszym PURE BEAUTY BOX WILD FLOWERS każda z Was otrzymała jeden z trzech losowo wybranych BROKATOWYCH BALSAMÓW DO UST ZS EFEKTEM GLOW marki BIELENDA z linii SPARKLY LIPS. Możliwości były trzy: błękitny ELF QUEEN, szampański MERMAID oraz zielony UNICORN, które zaskakują i co najważniejsze … rozkochują od pierwszego wejrzenia. Spójrzcie tylko na nie! Setki połyskujących drobinek zatopione w pielęgnacyjnej bazie mają jedno bardzo proste, choć ważne zadanie – dogłębne odżywienie i ochrona warg przy jednoczesnym bajkowym (i to dosłownie!) rozświetleniu, które zamieni każdą, nawet najnudniejszą pomadkę w coś niesamowitego. 

Niezależnie od wariantu, na jaki traficie w swoim pudełku WILD FLOWERS bądźcie pewne, że macie do czynienia z czymś naprawdę wyjątkowym. Zamknięte w przezroczystym, wygodnym opakowaniu pozwalają podziwiać się jeszcze przed użyciem. Są wygodne, poręczne i wbrew pozorom – bardzo proste w używaniu i nie wymagają od nas sięgania po lusterko. Możliwości jego stosowania są tak naprawdę dwie. Przede wszystkim w wersji solo, w celu odżywienia i nadania efektu rozświetlenia zawsze wtedy, gdy macie na to ochotę, ale… spróbujcie wykorzystać go na swoją ulubioną matową pomadkę. Tam dopiero zadzieje się magia! Każda, ale to naprawdę każda pomadka, której wykończenia być może nie lubiłyście zmieni się nie do poznania. Nie tylko będzie pięknie rozświetlająca, ale wyraźnie poprawi się również komfort jej noszenia wynikający ze składników pielęgnacyjnych. A jeśli już zahaczyliśmy ten temat to sprawdźmy również, jakich efektów odżywczych możemy się po nich spodziewać.

ZAWSZE NAWILŻONE, ODŻYWIONE I CHRONIONE

Marka BIELENDA nie byłaby sobą, gdyby oprócz aspektu wizualnego i ogólnej przyjemności stosowania nie zadbała również o to, by produkt niósł ze sobą pielęgnacyjne korzyści. W składzie naszych BROKATOWYCH BALSAMÓW DO UST Z EFEKTEM GLOW SPARKLY LIPS znajdziecie dwa super odżywcze masła: Shea oraz mango. Dzięki nim produkty te doskonale pielęgnują, nawilżają naskórek, likwidując uczucie spierzchnięcia, ściągnięcia i suchości (a te jak wiemy szczególnie w trakcie upalnego lata są dość częste). Działają regenerująco na usta, zabezpieczając je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi np. morskim wiatrem czy niekontrolowanymi wahaniami temperatur. Efekt nawilżenia wyczuwalny jest tak naprawdę już w momencie aplikacji – pomadki suną na ustach (a do tego pięknie pachną) i rozprowadzają się w kilka chwil. Spróbujcie koniecznie w dwóch zaproponowanych przez nas opcjach i dajcie znać, jak Wam się podoba. Jaki wariant trafił w Wasze ręce? W kogo zamieniacie się tego lata? Syrenkę, królową elfów, a może przepięknego jednorożca? Jak zawsze czekamy na Was na naszych kanałach społecznościowych i życzymy Wam efektów w stylu #WOWGLOW! Ściskamy mocno i do następnego.

BROKATOWY BALSAM DO UST BIELENDA SPARKLY LIPS (w jednym losowo wybranym wariancie) wraz z innymi produktami, które zaskoczą Was efektami i być może staną się wakacyjnym hitem, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX WILD FLOWERS. Mamy nadzieję, że nasze kwieciste, tajemnicze pudełko sprawi Wam wiele radości i pomoże odkryć wiele kosmetycznych rozwiązań. Przypominamy, że niewielka (albo nawet i bardzo niewielka) ilość pudełek WILD FLOWERS czeka na swoje właścicielki. 

Box możecie zamówić TUTAJ ->  WILD FLOWERS