Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Przebarwieniom mówimy stanowcze NIE – serum FEEDSKIN SKIN COLOR DEFFECT z nowoczesnym i skutecznym składem

Pamiątka po lecie, a może zmiany hormonalne? Stany zapalne, trądzik czy może po prostu małe zaniedbanie? Przyczyn powstawiania przebarwień może być naprawdę wiele, a okres jesienno-zimowy to doskonały czas na wytoczenie przeciwko nim potężnych dział, które pozwolą na to, by przestały nam spędzać sen z powiek (a niejednokrotnie tak właśnie jest). Przed Wami produkt ratunkowy od marki FEEDSKIN – SERUM SKIN COLOR DEFFECT SERUM NA PRZEBARWIENIA o nowoczesnym i bardzo skutecznym składzie.

LEKKA EMULSJA, KTÓREJ SIŁA TKWI W INCI

SERUM NA PRZEBARWIENIA MARKI FEEDSKIN SKIN COLOR DEFFECT, które każda z Was znalazła w naszym najnowszym pudełku COTTON CLOUDS ma formułę lekkiej emulsji. Wchłania się ona bardzo szybko, pozostawiając po sobie warstwę nawilżenia i zmiękczenia skóry. Jeśli odczujecie taką potrzebę po aplikacji serum całość możecie bez problemu domknąć ulubionym kremem. Ten kosmetyk przeznaczony jest do cer, które borykają się z różnymi typami przebarwień np. poletnimi, pohormonalnymi czy pozapalnymi. Jego charakter jest przy tym tak łagodny, że sprawdzi się nawet w przypadku skór wrażliwych! Warto jednak pamiętać, że używamy go zaledwie 2 lub 3 razy w tygodniu, a nie codziennie i zawsze ściśle stosujemy się do zaleceń producenta. Walka z przebarwieniami nie jest prosta, dlatego na producentach kosmetycznych ciąży poważne zadanie w postaci stworzenia formuły będącej w stanie realnie wpłynąć na stan naszej skóry. Marce FEEDSKIN udało się to perfekcyjnie, dlatego nie moglibyśmy przejść obok składu obojętnie.

SKUTECZNOŚĆ, NOWOCZESNOŚĆ I MINIMALIZM

Marka FEEDSKIN nie raz udowodniła nam, że składy, które tworzy, są nie tylko niezwykle wartościowe, ale również nowoczesne, ponieważ czerpią z najświeższych osiągnięć i wiedzy biotechnologii. Pozbawione są przy tym absolutnie wszystkich zbędnych dodatków w tym także zapachów, dzięki czemu końcowe INCI jest również minimalistyczne i ograniczone wyłącznie do realnie działających na skórę komponenetów. W SERUM NA PRZEBARWIENIA SKIN COLOR DEFFECT odnajdziemy składniki takie jak:

  • Arbutyna, która rozjaśnia już istniejące plamy, nie uwrażliwiając skóry na działanie promieni UV, co jest niesamowicie ważne! Warto wiedzieć, że jest ona głównym składnikiem aktywnym zawartym w Mącznicy lekarskiej, więc jej pochodzenie jest całkowicie naturalne. Co ciekawe, warto stosować ją nie tylko w problemach przebarwień, ale również przy stanach zapalnych czy aktywnym trądziku.
  • Sól dwupotasowa kwasu glicyryzynowego (DPG), którą znajdziecie w kilku kosmetykach markiFEEDSKIN. Ma silne działanie nawilżające i kojące w jednym – doskonale sprawdza się w przypadku zmniejszania zaczerwienienia skóry i „wygaszania” stanów zapalnych.
  • Witamina C – oczywiście wszyscy ją znamy i kochamy za jej działanie antyoksydacyjne, rozjaśniające i dodające życia naszym skórom.
  • Betulina, która wspomaga ochronę przed powstawaniem nowych przebarwień, zwiększa elastyczność i poprawiają koloryt cery (doskonale współgra i uzupełnia działanie witaminy C).
  • Azeloglicyna rozjaśnia przebarwienia, reguluje procesy wydzielania sebum, a jednocześnie nawilża i uealstycznia skórę. Jest ona bardziej nowoczesnym zamiennikiem dla kwasu azelainowego. Warto dodać, że działa ona również bakteriostatyczne i przeciwzapalnie, dzięki czemu również doskonale sprawdzi się w przypadku cer trądzikowych.

Chyba zgodzicie się z nami, że z takim zestawem, pielęgnacja skóry z przebarwieniami będzie o wiele prostsza i przede wszystkim skuteczna. Pamiętajcie o zaleceniach marki FEEDSKIN i stosujcie to serum w odstępach, a nie w codziennej rutynie, a z pewnością zauważycie jak rewelacyjnie działa. Trzymamy kciuki za Wasze skóry, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że przebarwienia to niezbyt łatwy defekt, ale jednocześnie głęboko wierzymy, że FEEDSKIN rozwiąże ten problem.

SERUM DO TWARZY FEEDSKIN SKIN COLOR DEFFECT wraz z innymi kosmetykami, które pozwolą Wam odpowiadać na różne potrzeby i rozwiązywać problemy ze skórą lub włosami, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX COTTON CLOUDS, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ.