Poznaj Pure Beauty Boxa
Włosy

Prawdziwy hit włosomaniaczek specjalnie dla Ciebie! Bestsellerowa wcierka rozgrzewająca ANWEN GROW ME TENDER

Rozpieszczanie Was nowościami to zdecydowanie nasza ulubiona czynność, ale niemniejszą radość budzi w nas, gdy do pudełka możemy przekazać coś, co ma już swoją ugruntowaną pozycję na rynku i uchodzi za wielki HIT. Każda z nas przecież uwielbia sprawdzić na sobie produkty, które okrzyknięto już mianem najlepszych w swojej dziedzinie. Biorąc to pod uwagę razem z marką ANWEN przygotowaliśmy dla Was jej bestseller – poznajcie dziś razem z nami ROZGRZEWAJĄCĄ WCIERKĘ GROW ME TENDER! 

UKOCHANA PRZEZ TYSIĄCE KOBIET W POLSCE!

WCIERKA GROW ME TENDER zaskarbiła sobie miłość tysięcy użytkowniczek ze względu na swoje efektywne i podwójne działanie. Została stworzona, by pomóc w dwóch kluczowych aspektach naszej skóry głowy- wesprzeć porost włosów i zmniejszyć ich wypadanie, które niestety w trakcie przesilenia jesiennego jest bardzo częstym zjawiskiem i niepokoi wiele z nas. Regularne stosowanie tej wcierki wpłynie na wzmocnienie cebulek włosa, ograniczy wypadanie włosów, a przy tym pobudzi je do szybszego wzrostu, na czym ogromnie nam zależy. Niezwykłe opinie osób, które już ją stosowały, są tylko dowodem na to, że faktycznie warto dać jej szansę w swojej rutynie pielęgnacyjnej.

Kluczem do sukcesu będzie oczywiście jej regularne stosowanie. ANWEN zaleca nam nakładanie jej na skalp i wykonanie masażu palcami lub specjalnie przystosowanym do tego masażerem, a następnie pozostawienie jej na okres 2 godzin, albo całej nocy. Producent informuje nas, że najlepsze efekty osiągniemy, stosując ten zabieg codziennie lub przed każdym myciem. Choć może wydawać się, że to sporo pracy, gwarantujemy Wam, że rezultat, jaki osiągnięcie wynagrodzi Wam wszystko! Może potestujemy ją wspólnie?

SIŁA I MOC WPROST Z NATURY

Obecność tej wcierki w BOXIE BY HUSHAAABYE#3 nie jest przypadkowa i wynika oczywiście z bogatego i bardzo wartościowego składu. W przypadku WCIERKI ROZGRZEWAJĄCEJ GROW ME TENDER za jej działanie odpowiadają ekstrakty z kozieradki, czarnej rzepy, czerwonej cebuli oraz z żeń-szenia, a także hydrolizowane proteiny sojowe, aminokwasy i witaminy z grupy B (w tym biotyna), ale to nie koniec wartościowych składników. W formule wcierki znajdziemy również niacynamid i cynk PCA, które regulują wydzielanie sebum. Do tego wszystkiego pantenol, który doskonale łagodzi podrażnienia skóry głowy. W towarzystwie HotFlux® i eterycznego olejku miętowego działają rozgrzewająco, antybakteryjnie i pobudzają mikrokrążenie. Po zagłębieniu się w skład same możemy dojść do wniosku, że WCIERKA GROW ME TENDER oferuje nam znacznie więcej niż to, o czym napisaliśmy na początku. To niesamowite i bardzo się cieszymy, że na naszym polskim rynku jest taka marka jakANWEN – z miłości do nas i włosów oferuje nam wszystko, co najlepsze.

Mamy nadzieję, że wspólnie z nami rozpoczniecie więc testowanie tego kosmetyku – koniecznie dzielcie się z nami swoimi opiniami i wrażeniami, będziemy czekać na komentarze z wielką niecierpliwością.

WCIERKĘ ROZGRZEWAJĄCĄ ANWEN GROW ME TENDER wraz z innymi kosmetykami, które cieszą się doskonałymi opiniami wśród użytkowników, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE3, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ.