Poznaj Pure Beauty Boxa
Ciało Twarz

Pielęgnacja i ochrona dla całej rodziny w jednym produkcie!

Lato, wyjazdy, przygody i nieszczęsne, często nielubiane przez nas pakowanie toreb i walizek. Kto z nas nie lubi, gdy kosmetyczkę da się ograniczyć do minimum, a jednocześnie zadbać o najpilniejsze potrzeby dla wszystkich członków rodziny? Jeżeli cenisz sobie proste, wielofunkcyjne, a przy tym uniwersalne produkty dla całej rodziny, to dziś koniecznie zostań z nami, bo oto mamy dla Ciebie krem, którym zastąpisz kilka produktów w swojej walizce.

CUDOCELL W TROSCE O TWOJĄ RODZINĘ I KOSMETYCZKĘ

Nasz PURE BEUATY BOX BOTANIC GARDENS postanowiliśmy wyposażyć w coś, co będzie ułatwiało Wam nie tylko podróże, ale również codzienne funkcjonowanie w domu, ogrodzie i podczas beztroskich zabaw, które jak już nie raz pokazało życie bardzo łatwo zakłócić przez podrażnienia, przesuszenia, otarcia i inne niespodzianki. Tym sposobem wybraliśmy dla Was CUDOCELL KREM OCHRONNO-REGENERUJĄCY, który stanie na straży odpowiedniej kondycji skóry i będzie swego rodzaju niezbędnikiem w walce ze wszystkimi czyhającymi na skórę zagrożeniami. 

SIŁA I MOC 7 SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Marka CUDOCELL w formule swojego ochronno-regenerującego kremu zastosowała kompleks aż siedmiu składników aktywnych, które zapewniają dogłębny, natychmiastowy i długotrwały efekt działania. KREM zawiera tlenek cynku, beta glukan, witaminę F, alatoinę, pantenol, glicerynę i lanolinę, które niesamowicie efektywnie nawilżają, koją i łagodzą nawet najwrażliwszą skórę niemowląt. Co więcej, całość kompozycji stworzona została tak, by pielęgnować skórę całej rodziny, niezależnie od wieku oraz problemu. Warto zaznaczyć również obecność nowatorskiego składnika DIBUSHIELD PRO-HEAL, który jest nowoczesnym, biodegradowalnym polimerem tworzącym na skórze niewidzialną siateczkę 3D chroniącą przed działaniem środowiska zewnętrznego.

DO CZEGO WYKORZYSTAĆ KREM OCHRONNO-REGENERUJĄCY CUDOCELL?

Jeżeli zastanawiasz się jak w praktyce wykorzystać krem o tak wszechstronnym działaniu, to przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek jego stosowania:

  • nawilżanie suchej i skrajnie przesuszonej skóry na twarzy i ciele,
  • kojenie skóry po ekspozycji na słońce,
  • łagodzenie odparzeń u niemowląt i dzieci,
  • przywracanie komfortu skórom atopowym, z egzemą oraz łuszczycą,
  • odżywianie i natłuszczanie skóry podrażnionej zabiegami dermatologicznymi lub po ugryzieniach owadów,
  • jako emolient wspierający leczenie dermatoz skóry,
  • Twój osobisty plasterek ochronny na wszelkie pułapki tego świata! 🙂 

100% BEZPIECZEŃSTWO DLA NAJMŁODSZYCH

Warto raz jeszcze podkreślić, że CUDOCELL KREM OCHRONNO-REGENERUJĄCY to doskonała opcja szczególnie dla niemowląt i dzieci. Dlaczego tak jest? Wszystko przez fakt zastosowania przez markę całkowicie hipoalergicznej formuły oraz bogactwa bezpiecznych składników odżywczo-nawilżających. Całość formuły skomponowana jest w sposób w 100% bezpieczny, a obecność wielu komponentów okluzyjnych sprawia, że staje się on nie tylko kosmetykiem nawilżającym, ale również zabezpieczającym skóry naszych maluchów. Od dziś bez problemu możesz powiedzieć, że oto właśnie PURE BEAUTY wyposażyło Cię w domowy „plasterek” ochronny dla wszystkich.

KREM OCHRONNO-REGENERUJĄCY CUDOCELL, ale także wiele więcej ciekawych kosmetyków, które pomogą Ci zadbać o skórę całej rodziny i to nie tylko w trakcie wakacyjnych podróży, znajdziesz w edycji BOTANIC GARDENS, szczegółową zawartość boxa znajdziesz <TUTAJ>, a zamówisz go <TUTAJ>.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz