Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Olejek REDBLOCKER – Twój osobisty ekspert od oczyszczania i kojenia w jednym

Oczyszczanie skóry w sposób delikatny i nieingerujący w naszą barierę hydrolipidową należy do ścisłej czołówki definicji świadomej pielęgnacji. Nie ma mowy o właściwym dbaniu o naszą skórę twarzy, gdy pozostają na niej resztki makijażu, sebum, filtra SPF czy innych codziennych zanieczyszczeń. O ile zdajemy sobie sprawę z konieczności dokładnego mycia twarzy, to jednak bardzo często zapominamy, że kosmetyk, który wybieramy, powinien być ultra delikatny. Dlaczego tak jest i jaki produkt tym razem dla Was przygotowaliśmy? Przekonajcie się same.

DLACZEGO PRODUKTY DO OCZYSZCZANIA TWARZY POWINNY BYĆ DELIKATNE?

Odpowiedź jest bardzo prosta – detergenty z tzw. gamy mocnych, czyli SLS czy SLE-S oprócz efektywnego oczyszczania zapewniają nam naruszenie cennej i bardzo potrzebnej bariery hydrolipidowej, czyli naszej swoistej tarczy ochronnej przed czynnikami zewnętrznymi. Jej naruszenie to bardzo krótka droga do przesuszenia, matowego, szarego i niezdrowego kolorytu, ale również nasilenia niektórych problemów skórnych. W przypadku skór suchych stosowanie kosmetyków oczyszczających na mocnych detergentach równa się z drogą do skrajnego wręcz przesuszenia, a nawet łuszczenia, a w przypadku cer tłustych czy trądzikowych do nadmiernego wydzielania sebum i zaostrzenia stanu występujących wyprysków, bądź też zwiększenia ich ilości. 

Same widzicie, że warto więc wybierać produkty o bardzo łagodnych bazach myjących, jeśli zależy Wam na zdrowiu i dobrej kondycji skóry. Jednym z produktów, które idealnie wpisują się w takie założenia jest KOJĄCY OLEJEK DO OCZYSZCZANIA SKÓRY REDBLOCKER, który znalazłyście w naszej edycji ENJOY THE SUNSHINE.

PODWÓJNE DZIAŁANIE I PODWÓJNA KORZYŚĆ DLA TWOJEJ SKÓRY

Ten niezwykle delikatny olejek myjący, którego skład bazuje aż na sześciu naturalnych i ultradelikatnych oraz dobrze tolerowanych przez skórę olejach, przeznaczony jest przede wszystkim dla skór wrażliwych i naczyniowych. Jego zadaniem jest oczyszczenie naszej skóry z makijażu, zanieczyszczeń dnia codziennego w sposób niezwykle delikatny i nieingerujących w barierę hydrolipidową. Możemy o nim śmiało powiedzieć, że stanowi idealny produkt, który w codziennej pielęgnacji będzie naszym sprzymierzeńcem. Dzięki stosowaniu go zarówno rano, jak i wieczorem możecie się spodziewać jednak nie tylko efektywnie czystej skóry, ale także jej złagodzenia, ukojenia i wyciszenia. Składniki zawarte w formule wzmacniają naczynia krwionośne i zapobiegają powstawaniu zaczerwienia. To jednak nie koniec! KOJĄCY OLEJEK DO OCZYSZCZANIA SKÓRY REDBLOCKER dodatkowo przywraca skórze komfort, niwelując podrażnienia oraz zmniejszając uczucie ściągnięcia. 

Gwarantujemy Wam, że już po pierwszym użyciu zrobi na Was niemałe wrażenie. Polecamy rozpocząć testy jak najszybciej, bo miłość wisi tu w powietrzu. Koniecznie napiszcie nam czy mamy rację. Czekamy na Wasze komentarze!

KOJĄCY OLEJEK DO OCZYSZCZANIA SKÓRY REDBLOCKER wraz z innymi kosmetykami, które pozwolą Ci zadbać o siebie świadomie i na najlepszym możliwym poziomie, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX ENJOY THE SUNSHINE, którego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ.