Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Nowoczesne filtry chemiczne – co to właściwie znaczy? Poznaj wyjątkowy krem ochronny marki SVR!

Wysoka ochrona zarówno przed promieniowaniem UVA i UVB powinna na stałe wejść w nasz schemat pielęgnacyjny, szczególnie teraz, kiedy słońce naprawdę zaczyna nas rozpieszczać. Rynek kosmetyczny doskonale wie, że nasza świadomość pielęgnacyjna nieustannie wzrasta, dlatego w przypadku kremów ochronnych przed negatywnymi skutkami promieni słonecznych nieustannie się rozwija. Owocem tego są nowoczesne, zaawansowane technologicznie kremy, które oprócz podstawowej ochrony zapewniają znacznie szersze spektrum działania. I właśnie o takim kremie chcemy opowiedzieć Wam więcej.

CZYM SĄ NOWOCZESNE FILTRY CHEMICZNE?

Filtry chemiczne to zaawansowane pod względem technologicznym filtry stanowiące alternatywę dla filtrów mineralnych, które choć skuteczne w przypadku ochrony UVA i UVB to jednak pozostawiają po sobie charakterystyczne białe wykończenie, którego wiele kobiet nie lubi. Na wielki plus ich zastosowania przemawia fakt, że mają one nie tylko szerokie spektrum ochrony UVA i UVB, uczulają rzadziej niż filtry starszej generacji, nie przenikają do krwiobiegu, rzadko podrażniają skóry wrażliwe, a przy tym ich spektrum ochrony jest rozszerzone o promieniowanie IR czy HEV. 

Zaawansowane technologicznie filtry chemiczne to również duży ukłon w stronę środowiska naturalnego – przemysł kosmetyczny zadbał, by w przeciwieństwie do swoich starszych kolegów nie szkodziły one środowiskom wodnym oraz rafom koralowym, co w obecnych czasach jest niezwykle ważne.

SVR SUN SECURE FLUIDE SPF50+ – LEKKI KREM OCHRONNY IDEALNY OD PIERWSZEGO MIESIĄCA ŻYCIA

W naszym limitowanym, wiosennym boxie by HUSHAAABYE2 znalazłyście krem, który doskonale wpisuje się w założenia dotyczące nie tylko nowoczesnych technologii, ale także pełnego bezpieczeństwa i skuteczności już od pierwszego miesiąca życia Waszego dziecka. SVR SUN SECURE FLUIDE SPF50+ to leciutki krem ochronny, dzięki któremu raz na zawsze zapomnicie o bieleniu, wyświecaniu czy klejeniu się skóry.  

Największą jego zaletą poza doskonałą i pięknie pachnącą formułą jest fakt, że zawiera kompozycję filtrów, która chroni przed wszystkimi rodzajami promieniowania – UVB, UVA, światło widzialne, światło podczerwone, zapewniając nam tym samym pełne i najnowocześniejsze spektrum ochrony. Co ciekawe jednak, całość formuły została opracowana też pod kątem ochrony skóry przed stresem oksydacyjnym i fotostarzeniem dbając jednocześnie o wysoki poziom nawilżenia i odżywienia naszej skóry. Krem jest odporny na ścieranie, wodę oraz pot, dzięki czemu wymaga rzadszej reaplikacji niż inne. Możecie bez problemu stosować go u całej rodziny w tym maluszków od pierwszego miesiąca życia. Z Waszych komentarzy wnioskujemy, że sprawdza Wam się naprawdę doskonale, co ogromnie nas cieszy i motywuje do tego, by tego typu perełki umieszczać w naszych boxach jak najczęściej.

SVR SUN SECURE FLUIDE wraz z innymi kosmetykami, które pomogą Ci odkryć świat najnowocześniejszych technologii w przemyśle kosmetycznym mogłaś znaleźć w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE2, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz