Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Nocna regeneracja skóry z GERMAINE DE CAPUCCINI

Sen to istotna część naszego życia. Badania dowodzą, że dorosły człowiek przesypia ⅓ część swojego bytu, a niemowlę aż 2/3. To mnóstwo czasu, prawda? Można by pomyśleć, że to stracone chwile, ale absolutnie tak nie jest! Sen, choć traktowany jest jako czynność bezproduktywna, to zbawienny środek dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zwiększa odporność, dzięki czemu jesteśmy zdrowsi, ponadto wyspany człowiek szybciej się regeneruje i lepiej znosi stres. Sen to jeden z najbardziej niezwykłych etapów pielęgnacji skóry. W edycji Spring’s Calling znaleźliście serum New Repair Night Progress, który nie tylko pomoże w regeneracji głębokich warstw naskórka, ale także może stać się Waszym nieodłącznym przyjacielem nocnej odnowy.

DOBÓR KOSMETYKÓW NA NOC NIE MOŻE BYĆ PRZYPADKIEM

Cały proces odbudowy rozpoczyna się już wieczorem, gdy wiązania komórkowe stopniowo ulegają rozluźnieniu, dzięki czemu zwiększa się przepuszczalność skóry. Taki proces ułatwia wchłanianie składników odżywczych zawartych w kosmetykach. Tak samo, jak dbamy o swoją skórę w ciągu dnia, wybierając odpowiedni krem, serum czy stosując filtry przeciwsłoneczne, powinniśmy zatroszczyć się o siebie w nocy. Znając proces odnowy skóry, który zachodzi, gdy śpimy, możemy spokojnie postawić na treściwe i przeznaczone do tego rodzaju pielęgnacji kosmetyki. Zapewne zastanawiacie się, które w takim razie będą tymi odpowiednimi?

Z pewnością należy zwrócić uwagę na produkty dedykowane „na noc”, poza tym warto wybierać kosmetyki z dużą ilością składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i substancji nawilżających. Oczywiście dobieramy produkt do potrzeb danej cery.

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA W DOMOWYM ZACISZU Z NEW REPAIR NIGHT PROGRESS SERUM

Innowacja to jedno ze słów, które doskonale opisuje markę GERMAINE DE CAPUCCINI. Firma wciąż się rozwija, tworzy kosmetyki oparte na nowych, coraz to lepszych formułach. I taka też właśnie jest linia TIMEXPERT SRNS, która ma za zadanie zatrzymać czas i zachować jak najdłużej młodość.

Nasze Klientki miały okazję poznać z tej serii serum NEW REPAIR NIGHT PROGRESS, które stworzone zostało przy użyciu zaawansowanej technologii, zawiera aż 22 składniki aktywne, co stawia ten kosmetyk na szczycie doskonałości w walce z oznakami starzenia skóry. W składzie znajdziemy lupeol oraz wyciąg z Prunus Persicae, które hamują niszczenie włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra zachowuje sprężystość i witalność. Serum działa wzmacniająco, przeciwzapalnie i łagodząco. Ponadto kosmetyk ma w sobie prawdziwie owocowy mix witamin A, E C i prowitaminy B, a także ekstrakty roślinne tj. rozmaryn, wąkrotę azjatycką, lukrecję, rumianek, tarczyca bajkalska oraz Camelia Sinensis. Takie połączenie składników sprawia, że serum idealnie nadaje się do wszystkich typów skóry.

GERMAINE DE CAPUCCINI kolejny raz udowadnia, że piękno nie potrzebuje skalpela.