Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

NECTARIA – z miłości do pszczół i dogłębnej pielęgnacji

Jednym z najpiękniejszych aspektów tworzenia dla Was naszych PURE BEAUTY BOXÓW jest moment, w którym możemy podarować Wam kosmetyki stanowiące niszę na polskim rynku. To właśnie w takich chwilach czujemy, że obdarowujemy Was maksymalną jakością, ale jednocześnie zapraszamy Was do wejścia w dalsze zakątki pielęgnacji i składników aktywnych. Dziś jest wyjątkowy moment, ponieważ chcemy przedstawić Wam markę NECTARIA – polskiego producenta, który zachwyca między innymi tym, że doskonale łączy osiągnięcia technologiczne z miłością do natury. To jednak nie wszystko, dlatego poznajcie ją razem z nami bliżej!

NECTARIA – KRÓLOWA PSZCZÓŁ I DOGŁĘBNEJ PIELĘGNACJI

Cechą charakterystyczną i filarem, na którym oparta jest produkcja kosmetyków marki jest wyjątkowy składnik pozyskiwany przez pszczoły. Black BeeOmeTM to eliksir tworzony w wyniku fermentacji miodu niesamowicie rzadkiego i odpornego gatunku zadrzechni fioletowej, czyli tzw. czarnej pszczoły, który pozyskiwany jest z najczystszych i znajdujących się daleko od ludzi rejonów Alp Szwajcarskich. Jego działanie polega na dogłębnym i długotrwałym nawilżaniu, ale również przywracaniu skórze równowagi naszego mikrobiomu.

Marka NECTARIA łączy go jednak z mnóstwem innych bardzo cennych dla naszej skóry składnikami aktywnymi zamykając tym samym w jednym produkcie wszystko, co najlepsze i najbardziej efektywne, by działać nie tylko intensywnie, ale także wielotorowo i dogłębnie. Brzmi intrygująco? Zacznijmy zatem wspólne testowanie!

Krem na noc COMFORTING ANTI-AGING CARE o silnym działaniu odmładzającym z zawartością cennego eliksiru znalazłyście w naszym najnowszym PURE BEAUTY BOX ROYALTY2. Przyjrzyjmy mu się bliżej!

PEPTYD, KTÓRY ODMIENI TWOJĄ PIELĘGNACJĘ

Peptydy jako gama składników są niezwykle skuteczne w walce ze starzeniem się skóry, a regularne ich stosowanie jest w stanie podnieść poziom napięcia skóry, a także wyraźnie ją ujędrnić i uelastycznić. Matrixyl MorphomicsTM zastosowany przez NECTARIA w kremie na noc, stymuluje wytwarzanie i dojrzewanie włókien kolagenowych, co sprawia, że skóra zyskuje jędrność i sprężystość. 

Połączmy to ze wspomnianym wyżej eliksirem i już za sprawą dwóch składników otrzymujecie dogłębne uczucie nawilżenia, odbudowy i anti-age w jednym, co jest naprawdę niesamowite i wyjątkowe! To jednak nie koniec dobra płynącego z produktu NECTARIA. Całość okraszona jest olejem z miąższu orzechów palmy kokosowej i masłem Shea, które zadbają o odpowiedni poziom odżywienia. Magia!

Krem dedykowany jest skórom dojrzałym, ale możecie go bez problemu stosować jako kosmetyk prewencyjny już po 25-roku życia. Jedwabista i pięknie pachnąca formuła kremu sprawi, że aplikacja będzie czystą przyjemnością – pamiętajcie jednak, że pełnię efektów pielęgnacyjnych kosmetyków z peptydami można zauważyć dopiero po upływie minimum trzech tygodnia codziennego i regularnego używania. Trzymamy kciuki!

KREM NA NOC NECTARIA COMFORTING ANTI-AGING CARE oraz mnóstwo innych wspaniałych, wartościowych i efektywnie działających kosmetyków mogłaś znaleźć w naszym limitowanym pudełku ROYALTY2, którego pełną zawartość sprawdzisz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz