Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Natural Way – odmładzający krem pod oczy, który musisz poznać!

Choć kiedyś już o tym wspominaliśmy to zdecydowanie warto powtórzyć, że jednym z naszych ulubionych momentów w procesie tworzenia pudełek jest dołączanie do naszego grona nowych odkryć kosmetycznych. Dziś jest dokładnie ten czas, w którym po raz kolejny możemy przedstawić coś zupełnie nowego – polską, naturalną markę NATURAL WAY, która ze swoim kremem pod oczy pojawiła się w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE2. Koniecznie musicie poznać ją bliżej!

NATURALNE TERAPIE I SIŁA PROSTOTY

Marka NATURAL WAY tworzy naturalne i skuteczne kosmetyki, do produkcji których wykorzystywane są lokalne rośliny i zioła w najwyższych możliwych stężeniach, aby aktywnie działały na cerę. NATURAL WAYwybiera surowce pozyskiwane w sposób etyczny, często również certyfikowane. To co wyróżnia markę pośród innych to holistyczne podejście do problemów cery i kompleksowe terapie na trądzik, naczynka, przebarwienia, zmarszczki i nawilżenie, tak by proces dbałości o cerę mógł zostać przeprowadzony w zaciszu własnego domu. 

Nie bez znaczenia pozostają również kwestie czysto ekologiczne – każdy słoiczek kosmetyku NATURAL WAY jest tworzony w zgodzie z naturą i szacunkiem dla niej. Opakowania nie obciążają środowiska naturalnego i są łatwe do recyklingu. Bogate, ale jednocześnie proste formuły kosmetyków marki zapewniają nam maksymalną skuteczność działania, co sprawia, że NATURAL WAY cieszy się popularnością wśród miłośniczek dobrych, przejrzystych, a przy tym naturalnych składów. Bardzo się cieszymy, że tym razem marka mogła połączyć również swoje siły razem z nami. Witamy ją niezwykle ciepło!

ODMŁADZAJĄCY KREM POD OKO Z BIO-RETINOLEM

W naszej edycji specjalnej BY HUSHAAABYE2 umieściliśmy jeden z najpopularniejszych produktów marki NATURAL WAY – ODMŁADZAJĄCY KREM POD OKO z wyjątkowym składnikiem jakim jest bio-retinol o bezzapachowej formule tworzonej przy udziale aż 98% komponentów wprost z natury. 

Niesamowicie bogaty skład kremu zapewnia nas o działaniu przeciwzmarszczkowym oczywiście dzięki zastosowanemu bio-retinolowi będącego roślinnym odpowiednikiem witaminy A, który pozwala na stosowanie go między innymi w ciąży czy u osób, u których retinol w czystej postaci jest nietolerowany. Woda z oczaru, która stanowi równie ważny komponent likwiduje obrzęki, wyciąg z alg zapewnia nas o maksymalnym nawilżeniu i odżywieniu okolic oczu, a ekstrakty z białych kwiatów (np. jaśminu) pięknie rozświetlają i dodają blasku. Bazę kremu stanowią tu masła: Shea oraz kakaowe, a także oliwa z oliwek i olej sezamowy, które razem tworzą mieszankę silnie nawilżającą, odżywczą, a przy tym ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zapowiada się prawdziwa bomba dla naszej skóry pod oczami! Możecie bez problemu stosować go dwa razy dziennie… i jedynie obserwować, jak zmieni się Wasza skóra. Bardzo, naprawdę bardzo cieszymy się, że właśnie ten produkt pojawił się w boxie by HUSHAAABYE2.

KREM ODMŁADZAJĄCY POD OKO Z BIO-RETINOLEM NATURAL WAY wraz z innymi, naturalnymi, pełnymi roślin i ekstraktów ziołowych kosmetykami mogłaś znaleźć w naszym wyjątkowym, limitowanym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE2, którego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ.