Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Jak jednocześnie troszczyć się o środowisko, dzieci i ich mamy? Poznaj markę NANAF ORGANIC

Nasz PURE BEAUTY BOX by HUSHAAABYE pełen jest niespodzianek nie tylko z dziedziny stricte kosmetycznej, ale też sięgających nieco dalej. W tej wyjątkowej edycji chcemy pokazać Wam jeszcze szerszą perspektywę dbania o siebie, dlatego właśnie wybór padł między innymi na markę NANAF ORGANIC. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego ta polska firma, która na co dzień zajmuje się szyciem ubranek dla maluchów, wcześniaków i ich mam znalazła się w edycji by HUSHAAABYE, to koniecznie musicie przeczytać ten wpis. U nas przypadków nie ma… nigdy.

POLSKA MANUFAKTURA ZGODNA Z NATURĄ

NANAF ORGANIC to nasza polska marka, która na co dzień zajmuje się szyciem wysokiej jakości ubranek dla niemowląt oraz wcześniaków przy użyciu naturalnych, bezpiecznych i delikatnych materiałów. Certyfikowana bawełna niebielona chlorem, bambus, delikatna jak chmurka frotta to propozycje, dzięki którym zarówno obecne, jak i przyszłe mamy pokochały NANAF ORGANIC całym sercem. Troska o delikatną skórę wcześniaków, minimalizowanie potencjalnych alergii, dbałość o szczegół nawet w przypadku doboru napy sprawiają, że marka wyróżnia się na tle konkurencji. Jak jednak łączy się to z naszym pudełkiem? Chodzi o pewien ważny szczegół twórczości tej firmy, a dokładniej mówiąc wykorzystywanie materiałów poprodukcyjnych głównej linii do tworzenia akcesoriów pielęgnacyjnych, dzięki czemu marka nie marnuje ani skrawka materiału. Owocem takich działań są wielorazowe waciki i ręczniki do osuszania twarzy, które choć pierwotnie nie zostały body czy pajacykiem to cieszą równie mocno i spełniają swoje funkcje. Przed Wami prawdziwe ZERO WASTE w praktyce.

WIELORAZOWY WACIK KOSMETYCZNY – CZY BĘDZIE PIERWSZYM KROKIEM DO LESS WASTE W PIELĘGNACJI?

My kobiety zdajemy sobie sprawę, ile tradycyjnych wacików potrafimy zużyć w ciągu roku do demakijażu, aplikacji toniku czy drobnych poprawek w makijażu. Niestety nie pozostaje to bez znaczenia dla środowiska, dlatego próbując rozwiązać ten problem twórcy tacy jak NANAF ORAGNIC postanowili zaproponować nam wielorazowe rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić pieniądze, miejsce w szafce no i przede wszystkim zmniejszyć ilość produkowanych śmieci. Wacik wielorazowy wykonany z dobrej jakości tkaniny (bambus, bawełna, frotta) posłuży nam latami, a prany regularnie i z zachowaniem wskazówek producenta nigdy nie straci swojej jakości. Warto wiedzieć, że demakijaż wykonywany wielorazowym płatkiem jest bardzo przyjemny i delikatny bez uszczerbku na jego efektywności. Z doświadczenia wiemy, że kto raz spróbował takiego sposobu ograniczenia śmieci w swoim domu ten nie zamienił wielorazowego rozwiązania na tradycyjne – stąd też właśnie wybór Justyny, która chce Was do tego zachęcić. W naszym PURE BEAUTY by HUSHAAABYE znajdziecie aż trzy płatki NANAF ORGANIC (z bambusu i bawełny organicznej w różnych kolorach).

BAMBUSOWY RĘCZNIK DO TWARZY, BY OCZYSZCZANIE BYŁO PRZYJEMNOŚCIĄ

Dziewczyny, które dbają o swoją skórę wiedzą, że osuszanie twarzy po myciu zwykłym domowym ręcznikiem nie jest dobrym pomysłem ze względu na tarcie, dlatego często decydują się na zakup jednorazowych ręczników, które pozwalają na jego uniknięcie. Tu znowu pojawia się niemały problem środowiskowy, dlatego warto rozważyć zakup specjalnego, delikatnego w swojej strukturze ręczniczka, który będzie nam służył wyłącznie do twarzy. Doskonale się składa, ponieważ w PURE BEAUTY by HUSHAAABYE znajdziecie takowy ręcznik od NANAF ORGANIC(również uszyty z resztek ubranek dla dzieci lub kobiet w ciąży) wykonany z mięciutkiego, delikatnego i doskonale wchłaniającego wodę bambusa. Będzie on Wam służył ładnych parę lat, osuszał Waszą skórę bez zbędnego pocierania i tarcia, no a Wy po raz kolejny zrobicie coś dobrego dla naszej planety. Mamy nadzieję, że taka opcja Wam się spodoba.

W końcu każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku, prawda?

BAMBUSOWY RĘCZNIK DO TWARZY oraz PŁATKI WIELORAZOWE DO DEMAKIJAŻU od NANAF ORGANIC, które pomogą Ci zadbać nie tylko o Twoją skórę, ale również środowisko znajdziesz w naszym PURE BEAUTY by HUSHAAABYE, którego zawartość możesz poznać <TUTAJ>.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz