Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Inteligentny krem do twarzy

Niewidzialni wrogowie skóry – promienie UVA i UVB – są groźne dla nas wszystkich. Jednak dla osób o cerze wrażliwej to najprawdziwsze utrapienie! Kiedy inni radośnie wypoczywają na plaży, „wrażliwcy” usiłują uniknąć nieestetycznych zaczerwień i pieczenia skóry. Specjalnie dla nich marka URIAGE stworzyła KREM CC DO CERY NACZYNKOWEJ SPF50+ z linii ROSELIANE.

PROMIENIOWANIE UVA I UVB

Słońce to życie. Już starożytni czcili je jako najwyższego boga. Niedobór światła ma destrukcyjny wpływ na nasze zdrowie i nastrój. Wszyscy czekamy więc na rozświetlone letnie dni, na wyzłoconą skórę, na witaminę słońca, czyli D3, która powstaje w organizmie na skutek promieniowania. Jednak nadmiar promieni słonecznych może okazać się dla nas zgubny.

Aż 95% docierającego na Ziemię promieniowania słonecznego to promienie UVA. Niezależnie od pory roku przenikają one przez chmury, szkło i ludzki naskórek, docierając do komórek skóry właściwej, które niszczą. To przez UVA dochodzi do fotostarzenia się skóry, to one mogą wywoływać zmiany nowotworowe. Pozostałe promienie, UVB, najsilniejsze działanie wykazują latem, przy słonecznej pogodzie. I one mogą być groźne, choć są łatwiejsze do okiełznania.

SKÓRA STARA OD… SŁOŃCA

Fotostarzenie się skóry pod wpływem słońca, to jeden z najbardziej widocznych objawów starzenia się w ogóle. Przy zbyt intensywnym nasłonecznieniu dochodzi do spowolnienia procesu produkcji kolagenu, a w rezultacie – pojawiają się zmarszczki i bruzdy, owal twarzy stopniowo opada. By chronić skórę przed takimi zniszczeniami ROSELIANE KREM CC DO CERY NACZYNKOWEJ SPF50+ od URIAGE wyposażono w silne filtry przeciwsłoneczne.

WODA Z FRANCUSKICH ALP

Wszystkie produkty marki URIAGE zawierają wodę termalną Uriage. Jej źródło odkryto już co najmniej 2000 lat temu pośród dostojnych alpejskich szczytów. Woda, która przepływa przez różnorodne skały, bogata jest w minerały i mikroelementy łagodzące podrażnienia skóry. Wodę Uriage pozyskuje się bezpośrednio przy źródle, dzięki temu zachowuje idealną czystość i komplet cennych naturalnych składników.

CERA JAK Z PORCELANY

Poza wysokimi filtrami i cenioną na świecie górską wodą, KREM CC z linii ROSELIANE zawiera jeszcze jeden ważny składnik. To Cerasterol-2F na bazie ceramidów. Czym są ceramidy? Można przyrównać je do cementu. Tak zresztą bywają nazywane: cementem międzykomórkowym. Ceramidy tworzą „mur” zapobiegający utracie wody i ułatwiają regenerację osłabionego naskórka. Słusznie uchodzą za jedną z najsilniej działających substancji pielęgnacyjnych.

NATURA I NAUKA

Kompleks TLR-2 Regul to sprzężenie sił natury i pracy naukowców z laboratoriów URIAGE. Połączone ekstrakty z żeń-szenia i czerwonych alg sprawia, że krem ma zdolność wzmacniania ścian naczyń krwionośnych. Dzięki temu redukuje przebarwienia, a nawet rumień i „pajączki”. Korzeń żeń-szenia to prawdziwa bomba naturalnych antyoksydantów. Zwany eliksirem młodości i witalności, ten wyjątkowy ekstrakt poprawia mikrokrążenie i napędza procesy regeneracji.

Zajrzyj do pudełka BOTANIC GARDENS <TUTAJ> i przetestuj URIAGE ROSELIANE KREM CC DO CERY NACZYNKOWEJ SPF50+, inteligentny krem nawilżająco-ochronny.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz