Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

ILUMINACJA OD MARKI SALFEME, CZYLI LIFTING I ROZŚWIETLENIE W KREMIE

Tworząc limitowaną edycję ROYALTY z ogromną skrupulatnością analizowaliśmy, jakie kosmetyki przekazać Wam do tak wyjątkowego testowania. Co do tego produktu nie mieliśmy jednak żadnych wątpliwości – nie mogło go zabraknąć w naszych pudełkach! Mowa o przeciwzmarszczkowym kremie ILUMINACJA LIFTING & ROZŚWIETLENIE polskiej marki kosmetycznej SALFEME. Co sprawiło, że stał się ich bestsellerem?

SALFEME –  Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA

Marka SALFEME zrodziła się, jak tłumaczą jej założycielki – z zamiłowanie do tworzenia wszystkiego, co dobre i piękne, co sprawia, że możemy czuć się szczęśliwi. Siostry, Agnieszka i Justyna, postanowiły podzielić się swoją pasją wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę, wykształcenie oraz farmaceutyczne doświadczenie. Chcąc zrealizować wspólne marzenie o podarowaniu innym kobietom produktu, który nie tylko będzie wyróżniał się skuteczną i możliwie najbardziej naturalną recepturą, ale który również będzie cieszył zmysły, dając przyjemność już podczas samej aplikacji, rozpoczęły testy pierwszych skomponowanych przez siebie kosmetyków. Obserwując jak pozytywną przemianę przechodzi skóra dzięki takiej pielęgnacji sukcesywnie opracowywały kolejne formuły. Obecnie marzenie jest już rzeczywistością, a SALFEME dysponuje prężnie działającą marką kosmetyczną z własną linią produkcyjną – Wyposażyłyśmy go (zakład produkcyjny przyp. Pure Beauty) w nowoczesny park maszynowy oraz laboratorium fizyko-chemiczne i technologiczne. Zebraliśmy wspaniałą kadrę z bogatym doświadczeniem, olbrzymim zaangażowaniem i zapałem do tego, co wspólnie tworzymy. (▶️źródło). Każdy kosmetyk jest szczegółowo przebadany i przetestowany, po to, by zagwarantować najwyższą jakość i efektywność działania. 

LIFTING I ROZŚWIETLENIE TWARZY

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM ILUMINACJA, który przekazaliśmy Wam do testów w boxach ROYALTY, to w 100% wegański, naturalny kosmetyk zapewniający cerze zarówno LIFTING I ROZŚWIETLENIE, jak i głębokie nawilżenie. To przede wszystkim zasługa zawartego w nim mchu irlandzkiego w postaci karagenowej galaretki z alg morskich, która tworzy trwały film na powierzchni skóry, jednocześnie redukując mikro- zmarszczki, wygładzając i przywracając wypoczęty wygląd.

Jednak na recepturę kremu składa się mnóstwo roślinnych składników aktywnych o drogocennych dla skóry właściwościach pielęgnacyjnych. W składzie znajdziemy między innymi: silnie nawilżający i odświeżający aloes, wygładzające cerę ekstrakty z brzozy i dziurawca, regenerujące masło shea, a także działające przeciwstarzeniowo wyciągi z czarnego bzu i rokitnika. Dzięki dodatkowi dzikiej róży, będącej bogatym źródłem witaminy C, kosmetyk wykazuje również właściwości antyoksydacyjne i ujednolicające koloryt skóry – redukuje przebarwienia i rozjaśnia cerę. To wciąż niepełna lista funkcji, które spełnia krem ILUMINACJA! Kompleks inteligentnych jonów organicznych – magnezu, cynku, wapnia i miedzi – zwiększa biodostępność tlenu do komórek skóry czego efektem jest silne działanie energetyzujące, witalność i ochrona przed wpływem wolnych rodników. Gdyby tego było mało, Agnieszka i Justyna dla wzmocnienia rozświetlenia zastosowały srebrzysty pigment nadający twarzy piękne perłowe wykończenie!

Jesteśmy przekonani, że Wasze skóra pokocha ten kosmetyk! Z niecierpliwością czekamy, aż podzielicie się pierwszymi  wrażeniami z testowania na naszym fanpage’u FB i Instagramie.