Poznaj Pure Beauty Boxa
Nasze boxy

I wtedy przyszedł maj! GLAMOUR HEAVEN – nowa edycja PURE BEAUTY BOX idealna na prezent dla Ciebie… i Twojej mamy

Maj to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych, ale też najbardziej wyczekiwanych miesięcy w roku. Budzi ciepło na sercu, sprawia, że wszyscy zyskujemy więcej energii, rozpieszcza słońcem i kwitnącymi kwiatami, ale też… celebruje wspaniały dzień naszych mam. 

Dla wielu osób maj staje się przełomowym czasem, w którym dokonuje się wiele zmian, bo na dobre w nasze życie wkrada się radość, ciepło i wiosenna, tak długo oczekiwana energia. Tworząc więc nasz kolejny box postanowiliśmy, że będzie on swoistą kropką nad i dla płynącego zewsząd słońca, cudownych aromatów, lekkości i świeżości. 

Edycję GLAMOUR HEAVEN przygotowaliśmy w taki sposób, byś mogła wykorzystać ją nie tylko dla siebie, ale również kupić na prezent z okazji Dnia Mamy. Z tego też powodu, sprzedaż ruszy nieco wcześniej, bo 16 maja o godzinie 14:00. Zaprojektowana starannie grafika, wnętrze, które kryje w sobie zestaw wspaniałych produktów, ale także nazwa pozwalająca na wiele interpretacji sprawiają, że pudełko jest wręcz stworzone, do tego by wspólnie cieszyć się tym najpiękniejszym miesiącem w roku. Zanim jednak… jak zawsze kilka podpowiedzi i wskazówek.

Czego możesz spodziewać się w boxie GLAMOUR HEAVEN?

  • cudownie owocowego błyszczyka THRILL SEEKER GLASSY GLOSS od marki RIMMEL, który zapewnia natychmiastowy efekt uwydatnionych ust i lustrzanego blasku;
  • czegoś, co pozwoli Ci na spektakularny makijaż oka;
  • kosmetyku otulającego ciało i rozpieszczającego zarówno skórę jak i zmysły;
  • produktu, dzięki któremu uzyskasz efekt skóry muśniętej słońcem jeszcze przed wakacjami;
  • profesjonalnego produktu do pielęgnacji twarzy w formie travel size.

Przypominamy, że sprzedaż edycji GLAMOUR HEAVEN wyjątkowo w tym miesiącu rozpocznie się szybciej niż zwykle. Zapraszamy Cię do naszego sklepu już 16 maja punktualnie o godzinie 14:00  – zależy nam by pudełko dotarło do Ciebie jeszcze przed Dniem Mamy, dlatego nie zwlekaj z zakupem i ciesz się idealnym, gotowym do wręczenia prezentem.

Widzimy się już wkrótce. Do zobaczenia!