Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

Efekt anti-pollution- tarcza ochronna dla skóry

boks kosmetyczny

Codziennie borykamy się z nadmiarem niekorzystnych czynników, które znacznie pogarszają stan naszej skóry. Należą do nich między innymi tlenki węgla, metale ciężkie, stosowana latem klimatyzacja oraz cząsteczki smogu. W skład smogu wchodzą szkodliwe substancje chemiczne, takie jak pyły zawieszone, wodorotlenki, tlenki azotu i siarki. Możemy zminimalizować negatywny wpływ wszechobecnych zanieczyszczeń na naszą skórę poprzez stosowanie produktów kosmetycznych o działaniu anti-pollution. Tworzą one barierę ochronną pomiędzy skórą a niekorzystnymi czynnikami środowiska. Do tego typu produktów należy DERMOAKTYWNY KREM SKÓRA ODWODNIONA marki SHECELL dermatologic. Sięgnij po niego, aby efektywnie chronić swoją skórę, a także dowiedz się więcej o składzie aktywnej formuły produktu i marce SHECELL dermatologic.

INNOWACYJNOŚĆ W SŁUŻBIE ZDROWEJ SKÓRY

SHECELL dermatologic to marka stworzona przez naukowców, pionierów w dziedzinie dermatologii, specjalnie dla osób ze skórą wymagającą wyjątkowej pielęgnacji i ochronny. Misją marki jest walka o zdrowie i urodę w obliczu narastającego kryzysu cywilizacyjnego, jakim jest stale pogarszający się stan środowiska oraz życie w permanentnym stresie.

Według badań:

  • 60% Polaków żyje w miastach, gdzie stan powietrza pogarsza się z każdym momentem,
  • 90% mieszkańców Polski codziennie wdycha szkodliwe substancje,
  • 9 mln Polaków pali papierosy.

Wobec tak niepokojących statystyk, formuły wszystkich produktów SHECELL zostały oparte o opracowany przez polskich naukowców innowacyjny, w pełni naturalny, przebadany medycznie i opatentowany biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™, który tworzy na skórze trójwymiarową siatkę 3D skutecznie chroniącą przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego.

Opracowując składy kosmetyków, naukowcy SHECELL świadomie sięgają po najnowsze trendy w dermatologii oraz światowe technologie. Dlatego właśnie w recepturach poszczególnych produktów SHECELL dermatologic marka stosuje surowce aktywne w maksymalnie skutecznym stężeniu, otrzymywane nowoczesnymi metodami, specjalnie dopasowane do potrzeb konkretnego typu skóry.

GŁÓWNE SKŁADNIKI KOSMETYKÓW SHECELL DERMATOLOGIC

Marka SHECELL powstała z myślą o kobietach, którym zależy na jakości produktów i realnych efektach ich działania. Dlatego w kosmetykach marki znajdziesz opatentowane składniki aktywne, które działają dwutorowo: otaczają skórę prawdziwą „tarczą ochronną” zabezpieczając przed szkodliwym działaniem smogu, promieniowania UV, działaniem wolnych rodników a przy tym jednocześnie regenerują, koją i nawilżają.

Należą do nich między innymi cztery główne składniki:

  • BIOPOLIMER DIBUSHILED PRO-HEAL™ – tworzy na powierzchni skóry trójwymiarową siatkę, która chroni przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego zapewniając doskonałą ochronę anti-pollution.
  • GLYCOFILM® 1.5P – tworzy nieokluzyjny film na powierzchni skóry chroniąc ją przed zanieczyszczeniami. Nadaje efekt tzw. „drugiej skóry” stanowiąc doskonałą ochronę anti-pollution.
  • OPTISOL™ OTP-1 – to nowoczesny nieorganiczny filtr słoneczny i jednocześnie doskonały wymiatacz wolnych rodników. Nie tylko daje szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, a jednocześnie ukrywa zaczerwienienia i rozszerzone naczynka.
  • MATRIXYL® SYNTHE’6™ – to innowacyjny, bardzo silny, niskocząsteczkowy peptyd przeciwzmarszczkowy, który wzmacnia syntezę sześciu głównych składników odbudowujących oraz wzmacniających strukturę skóry.

KOSMETYK DOSTOSOWANY DO MIEJSKIEGO STYLU ŻYCIA

Jeden z produktów marki SHECELL dermatologic– DERMOAKTYWNY KREM SKÓRA ODWODNIONA zamieściliśmy w boxie ESENCJA KOBIECOŚCI. Ten innowacyjny dermokosmetyk miejski w trendzie anti-pollution jest szczególnie polecany do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej kobiet w każdym wieku. Ponieważ miasto nigdy nie śpi, więc i nasza skóra nie może pozwolić sobie na odpoczynek bez odpowiedniej pielęgnacji. Otulający krem utrzymuje efekt nawilżenia przez 24h. Produkt przeznaczony jest do skóry zmęczonej, która zmaga się z odwodnieniem, suchością i stresem. Spragnionej natychmiastowego nawilżenia i blasku. Kosmetyk ten jest idealny dla każdego typu cery i dostosowuje się do miejskiego stylu życia. 

Innowacyjna formuła PatcH2O™, stopniowo uwalniana z mikrosieci do warstwy rogowej naskórka, zapewnia długotrwałe i wielopoziomowe nawilżenie skóry. Połączenie kompleksów kwasu hialuronowego i hydromocznika spowalnia proces starzenia się skóry, nadając jej jędrność i elastyczność. Olej szafranowy odżywia i wygładza zmęczoną skórę twarzy, a opatentowany biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™ tworzy na powierzchni skóry siateczkę 3D zabezpieczającą przed niekorzystnymi czynnikami środowiska takimi jak wolne rodniki, smog, promieniowanie UV, chroniąc skórę i spowalniając procesy starzenia.

Jeżeli zainteresował Cię temat kosmetyków w trendzie anti-pollution i masz ochotę przetestować krem od SHECELL, nie wahaj się i już dziś zamów box ESENCJA KOBIECOŚCI (TUTAJ). W pudełeczku znajdziesz wiele wspaniałych produktów, które mogą Cię zaskoczyć i wzbogacić Twój codzienny rytuał pielęgnacyjny. O zawartości boxa możesz przeczytać TUTAJ.

Artykuł powstał na podstawie materiałów dostępnych na stronie www.shecelldermo.pl

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz