Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

DZIEŃ 21. KALENDARZ ADWENTOWY – NOWY WYMIAR PIELĘGNACJI I MASAŻU TWARZY Z OLEJKIEM ONLYBIO RITUALIA FACE LIFT YOGA

Maleńkimi krokami zbliżamy się ku końcowi naszej kalendarzowej przygody wierząc jednak, że wspólnie z nami odkryłyście już wiele swoich kosmetycznych hitów. Dzień 21 przywitał Was wszystkie jedną z nowości marki ONLYBIO z gamy pielęgnacji twarzy i linią, która do tej pory nigdy się u nas nie pojawiła. FACE LIFT YOGA to niesamowita kolekcja produktów stworzona do intensywnej pielęgnacji odżywczej oraz masażu i jogi twarzy w niebanalnej fioletowej odsłonie. Poznajcie dziś razem z nami ODPRĘŻAJĄCY OLEJEK o zniewalającej konsystencji.

JOGA TWARZY – CZYM WŁAŚCIWIE JEST?

Marka ONLYBIO tworząc swoją linię produktów poza dostarczeniem nam wspaniałej dawki nowości w naturalnym wydaniu promuje również nawyk regularnego masażu, a właściwie wykonywania jogi naszej twarzy. Edukacja płynąca z tej premiery ma za zadanie wprowadzić nas do całkowicie nowego wymiaru codziennej rutyny między innymi przez podkreślenie tego, że ponad 50 mięśni znajdujących się pod skórą naszej buzi wymaga czułej troski, jeśli chcemy na długo cieszyć się jej sprężystością, elastycznością i młodością.

Joga tej najważniejszej dla wielu z nas części naszego ciała to nic innego jak specjalnie opracowany system ćwiczeń i masażu naszej twarzy, który pozwala zrelaksować mięśnie, poprawić napięcie skóry, zwiększyć jej elastyczność oraz wygładzić drobne linie i zmarszczki. Dobrze wiemy jednak, że właściwie wykonany masaż nie może się obyć bez produktu zapewniającego odpowiedni poślizg i ułatwiający gładkie ruchy. I tu oto pojawia się miejsce na naszego dzisiejszego bohatera w postaci odprężającego olejku, który poza uproszczeniem samego procesu rozpieści skórę dodatkowo swoimi korzyściami pielęgnacyjnymi.

ODPRĘŻAJĄCY OLEJEK DO MASAŻU I JOGI TWARZY

Ten cieszący oko już samym wyglądem wizualnym produkt, mimo że pochodzący z odrębnej linii FACE LIFT YOGA należy do rodziny gamy RITUALIA, co dla fanek marki jest bardzo cenną wskazówką. Kosmetyki z tej konkretnej serii produktów charakteryzują się bowiem poza naturalnymi składami również niesamowitymi formułami, błogimi konsystencjami oraz wspaniałym zapachem, które łączą się w jedną całość … przyjemnego kosmetycznego rytuału. Nie inaczej jest w przypadku produktu, który znalazłyście dziś w swoim KALENDARZU ADWENTOWYM CHRISTMAS TIME.

Olejek, który trzymacie w dłoni to czysta rozkosz pielęgnacji! Począwszy od przepięknego zapachu, bardzo przyjemnej w dotyku konsystencji krok po kroku wprowadzi Was w świat naturalnych składników. Drogocenna kompozycja, w skład której wchodzą: olej ze słodkich migdałów, olej z pestek winogron, masło Murumuru, olej z pestek malin, jojoba, kukui i czarnuszki zadbają o Waszą skórę kompleksowo dostarczając jej głębokiego odżywienia i elastyczności. Będą także rozpieszczać ją każdego dnia regenerując i działając przeciwstarzeniowo. Wykonywanie masażu propozycją od ONLYBIO jest jak najlepszy prezent dla nas samych – relaksuje nie tylko mięśnie naszej twarzy, ale przede wszystkim zmysły. Jeżeli w ferworze przedświątecznych przygotowań nieco zapomniałyście o sobie i swoim odpoczynku, niech dzisiejsza niespodzianka przypomni Wam, że jesteście najważniejsze. Życzymy Wam wspaniałej przygody i błogiego relaksu!

Podzielcie się z nami w komentarzach swoimi wrażeniami – jak podoba Wam się tak formuła, co sądzicie o masażu twarzy i czy w ogóle spotkałyście się z określeniem jogi twarzy? Czekamy jak zawsze na Wasze komentarze na naszych kanałach społecznościowych i zapraszamy już jutro, bo mamy coś co idealnie dopełni ten pielęgnacyjny rytuał!