Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

DOGŁĘBNE NAWILŻENIE PODSTAWĄ TWOJEJ PIELĘGNACJI

Czy wiesz, że niezależnie od rodzaju oraz typu skóry każdego człowieka na ziemi, cechą, a raczej potrzebą, która łączy nas wszystkich jest nieodzowność jej nawilżenia? Gdyby zechcieć określić jeden typ kosmetyku, którego potrzebuje każdy z nas i to niezależnie od wieku czy płci, bez wahania wskażemy, że są to produkty nawilżające. Dlaczego tak jest i co wspólnego z tym ma marka DERMIKA, którą możecie znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE? Przekonajcie się sami.

DLACZEGO NAWILŻANIE TO PODSTAWA PIELĘGNACJI KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY?

Zupełnie tak jak nasz organizm bez wody, tak nasza skóra nie jest w stanie funkcjonować we właściwy sposób bez odpowiedniej dawki nawilżenia – jej naturalna budowa domaga się od nas dbałości o tę kwestię, a że jest sprytna i przebiegła… nie pozwoli na odstępstwa i szybko zakomunikuje, gdy będzie potrzebowała więcej. Skóra, która nie jest regularnie i odpowiednio nawilżona bez względu na to czy jest tłusta, trądzikowa, alergiczna czy naczyniowa zacznie reagować – stanie się ściągnięta, odczujesz dyskomfort i całkiem możliwe, że problemy, z którymi stykałaś się do tej pory znacznie się nasilą. Skóra tłusta zareaguje mocniejszym wyświecaniem, sucha może się całkowicie odwodnić, a alergiczna zareaguje mocniejszym wykwitem. To właśnie dlatego dogłębne nawilżanie jest elementem i podstawą każdej właściwej i świadomej pielęgnacji. Nie ma od tego żadnego odstępstwa.

DERMIKA – EKSPERT W DZIEDZINIE NAWILŻANIA

Nie bez powodu poruszamy dziś kwestię nawilżenia – tak naprawdę zarzewiem do tego, by wspólnie z Wami rozwinąć ten temat jest nasz PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE oraz marka DERMIKA, która w postaci aż dwóch produktów znalazła się w jego wnętrzu. Postanowiliśmy dać Wam tym razem coś, co będzie stanowiło bazę właściwej pielęgnacji – jak już wiecie, skupiliśmy się na nawilżeniu i do pudełka wybraliśmy dwa różne produkty, których wspólnym mianownikiem jest zapewnienie Waszej skórze prawdziwego doładowania nawilżającego, przywrócenie komfortu, odświeżenie, a przy tym odżywienie. Wybraliśmy DERMIKĘ, ponieważ jest ekspertem w tej dziedzinie – stosując składniki aktywne takie jak kompleks hydra IQ, woda morska, sok aloesowy czy polisacharydy Water Lock, zapewnia swoim klientom niesamowity, wyraźny i długotrwały efekt nawilżenia potwierdzony badaniami.

NAWILŻAJĄCA MASKA NA TKANINIE I LIPIDOWY KREM POD OCZY

W naszym PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE znajdziecie dwa pełnowymiarowe, silnie nawilżające kosmetyki. Pierwszym z nich jest maska na bawełnianej tkaninie na bazie soku aloesowego, wody morskiej, kwasu hialuronowego i kompozycji polisacharydów wiążących wodę, która już w zaledwie 10 minut przywróci komfort Waszej skórze. Maska działa szybko, dogłębnie, a przy tym efekt, który osiągnięcie będzie długotrwały i wyczuwalny nawet pod palcami. Drugi kosmetyk, który znajdziecie w pudełkach to innowacyjny KREM POD OCZY Z SYSTEMEM LIPID-RESTART o działaniu pobudzającym produkcję lipidów i ceramidów (budulca skóry), a także z zawartością składnika HYDRA-IQ, który aktywuje syntezę kwasu hialuronowego (najlepszego składnika nawilżającego znanego do tej pory), dzięki czemu jego stosowanie równa się gładka, silnie nawilżona, mniej podatna na podrażnienia i ściągnięcie skóra pod oczami. Ten duet pozwoli zadbać o Waszą skórę kompleksowo i z poszanowaniem jej podstawowych potrzeb, jakim jest nawilżenie. Jesteśmy naprawdę dumni, że możemy Wam zaoferować właśnie takie rozwiązania. PURE BEAUTY zawsze chce dawać Wam to, co najlepsze i mamy ogromną nadzieję, że rozkochacie się w marce DERMIKA równie mocno jak my.

NAWILŻAJĄCĄ MASKĘ NA TKANINIE ORAZ LIPIDOWY KREM POD OCZY DERMIKA, ale także wiele więcej ciekawych kosmetyków, które pomogą odpowiadać na podstawowe potrzeby Twojej skóry, znajdziesz w PURE BEAUTY BOX ETERNAL ALLURE, szczegółową zawartość boxa znajdziesz <TUTAJ>.

Dodaj komentarz

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników.

Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz