Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

DERMO SPOSÓB NA PROBLEMY SKÓRNE – POZNAJ SIŁĘ REDBLOCKER!

Założymy się, że wiele z Was widziało w telewizji niejednokrotnie reklamę produktów marki REDBLOCKER – są one w naszym kraju bardzo popularne, a przy tym doceniane przez rzeszę Klientek, dlatego i my postanowiliśmy, że wspólnie z Wami przetestujemy jeden z produktów. W pudełku SUPERNOVA mogłyście znaleźć produkt, który wydał nam się idealny na początek przygody z marką, ponieważ jak się okazuje – spełnia on mnóstwo fantastycznych funkcji, które mogą przydać się każdej z nas. Poznajmy go więc bliżej!

AFLOFARM, CZYLI MARKA Z TRADYCJAMI

Warto wiedzieć, że producentem dermokosmetyków REDBLOCKER jest Aflofarm, a o tej marce koniecznie musimy powiedzieć Wam więcej. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych firm farmaceutycznych w Polsce. „Po stronie zdrowia” – to główna idea i myśl, która przyświeca działalności AFLOFARM, skupiająca się przede wszystkim na produkcji sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych wyrobów farmaceutycznych. AFLOFARM poza swoim głównym filarem działalności wspiera również projekty badawczo-rozwojowe w obszarze medycyny współpracując przy tym z naukowcami czy tworząc swoją FUNDACJĘ AFLOFARM , której głównym celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyki przeciw chorobom. To właśnie zdrowie pacjentów stanowi dla AFLOFARM najwyższą wartość i nadrzędny cel działalności w każdym obszarze. Firma powstała w 1989 roku, a jej pierwotna nazwa to Aflopa. Przez ponad 25 istnienia na rynku i gruntowania swojej pozycji zdobyła uznanie i zaufanie milinów pacjentów na świecie stając się tym samym liderem i niekwestionowanym przodownikiem w kwestii wyrobów farmaceutycznych w Polsce. Dziś AFLOFARM zajmuje się przede wszystkim opracowywaniem i tworzeniem leków na receptę, leków OTC, kosmetyków, suplementów diety, a także wyrobów medycznych wciąż pozostając w głębokie fazie rozwoju i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

GAMA KOSMETYKÓW REDBLOCKER

Kosmetyki REDBLOCKER powstały po to by efektywnie, ale jednocześnie w bardzo delikatny sposób zadbać o potrzeby skór wrażliwych, naczyniowych oraz borykających się z problemem zaczerwienienia. W portfolio marki znajdziemy kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji na co dzień, a więc kremy, serum czy produkty punktowe, które można używać zarówno na skórze twarzy oraz ciele. Z racji tego, że REDBLOCKER należy do koncernu farmaceutycznego w ofercie znajdziemy również specjalny suplement diety wzmacniający naczynka. A co dobrego wspólnie z marką przygotowaliśmy dla Was?

AKTYWNY KOMPRES W MASCE

Czyli produkt idealny na początek przygody z marką REDBLOCKER. Aktywny kompres jak wskazuje producent „natychmiast likwiduje zaczerwienienia, łagodzi podrażnienia oraz niweluje pieczenie i uczucie dyskomfortu, a także zmniejsza widoczność pajączków. Dzięki RedBlocker skóra jest mocno zregenerowana i nawilżona, a także wygładzona i aksamitna w dotyku”. To właśnie te argumenty przekonały nas ostatecznie do tego, by umieścić ten produkt w Waszych pudełkach SUPERNOVA. Doskonale skrojony skład, który opiera się na efektywnie działających komponentach takich jak: czerwona glinka o niesamowitych właściwościach łagodzących, kompleks naturalnych olejów: z dzikiej róży, winogronowy, słonecznikowy, ale również kojący pantenol czy witamina E, która domyka tę idealnie wyważoną kompozycję.

Musicie wiedzieć, że skład INCI spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek – od bazy produktu, aż po łagodne i w pełni bezpieczne konserwanty. Aktywny kompres możecie stosować jako tradycyjną maseczkę – od jednego do dwóch razy w tygodniu nakładając obficie na skórę twarzy i pozostawiając na około 20 minut. Testujcie i koniecznie piszcie nam jak podoba Wam się ten produkt, z niecierpliwością czekamy na Waszą opinię!

AKTYWNY KOMPRES W MASCE REDBLOCKER oraz wiele innych produktów, które pomogą Ci zadbać specjalistycznie o skórę swojej twarzy mogłaś znaleźć w naszym boxie SUPERNOVA, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.