Poznaj Pure Beauty Boxa
Twarz

100% naturalna wcierka do rzęs i brwi?! Tak to naprawdę możliwe! Poznaj sekret marki LASH BROW

Hej! Znalezienie dobrej jakości kosmetyku, który stymuluje i jednocześnie hamuje nadmierne wypadanie rzęs i brwi o naturalnym składzie przez długi czas graniczyło niemalże z cudem. Osobiście wobec takich produktów mam naprawdę duże wymagania, więc nawet nie spodziewałam się, że kiedykolwiek w pudełku z serii byHUSHAAABYE pojawi się coś, co je spełni. A tu niespodzianka! Przed Wami marka LASH BROW, którą miałyście szansę przetestować już zarówno w edycjach limitowanych, jak i standardowych wraz ze swoją WCIERKĄ USMA DO BRWI I RZĘS z linii SPA BROWS, której skład zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Szczerze mówiąc, aż oniemiałam z radości, gdy dowiedziałam się, że stanie się częścią tego boxa, dlatego z naprawdę wielką przyjemnością zapraszam Was do tego wpisu, by dowiedzieć się na jej temat więcej. 

IDEALNA KOMPOZYCJA DLA NAJBARDZIEJ PROBLEMATYCZNYCH BRWI I RZĘS

Od czego tu zacząć skoro stając w obliczu WCIERKI USMA DO BRWI I RZĘS LASH BROW SPA BROWS widzę w niej same zalety i superlatywy? Począwszy od bardzo wydajnej formuły, wygodnego opakowania i dbałości o każdy najmniejszy detal, aż po budzący się we mnie ogromny szacunek względem marki, który wynika opracowania perfekcyjnego składu. Trudno jest mi się po prostu nie zachwycać, ponieważ moje wieloletnie, kosmetyczne doświadczenie udowodniło mi skutecznie, że o naturalne produkty z takimi funkcjami jest po prostu bardzo ciężko. A tu nie dość, że jest naturalnie to jeszcze znalazło się w pudełku byHUSHAAABYE#6, co jest dla mnie powodem do dumy. Zostawmy jednak na moment zachwyty na boku i skupmy się na faktach oraz właściwościach naszej wcierki, które interesują nas najmocniej. 

WCIERKI USMA DO BRWI I RZĘS LASH BROW SPA BROWS jest starannie opracowaną kompozycją składników, która stworzona jest z myślą o najbardziej problematycznych brwiach i rzęsach. Jej głównym zadaniem jest zatrzymanie nadmiernego wypadania rzęs i brwi, stymulacja i aktywacja ich wzrostu w krótkim czasie, a także odżywienie, wzmocnienie i regeneracja. Innymi słowy – jest to kompleksowy kosmetyk, który zapewnia dokładnie wszystko to, co pomoże osiągnąć Wam efekt zdrowych, pięknych, mocnych i sprężystych włosków. 

Wcierka rekomendowana jest osobom borykającym się z problemem cienkich, wolno rosnących brwi i rzęs, ale też takich, których brwi i rzęsy są kruche, suche, łamliwe i rosną bardzo powoli. Przyda się również w sytuacji nieudanego zabiegu regulacji, po zabiegu laminacji i makijażu permanentnym, a także po chemioterapii. Wystarczy, że regularnie (najlepiej każdego wieczora) na oczyszczone brwi i rzęsy nałożycie odrobinę produktu za pomocą palca lub np. jednorazowej szczoteczki. Wcierkę możecie stosować po prostu do uzyskania oczekiwanego przez siebie rezultaty, jednak pamiętajcie, że regularność i sumienność będą tu odgrywały kluczową rolę.

100% NATURALNY SKŁAD O UDOWODNIONEJ SKUTECZNOŚCI

No to co mnie zrobiło na mnie tak duże wrażenie w jej składzie poza tym, że formuła jest w 100% naturalna? Zastosowanie oleju usma – bardzo nieoczywistego, rzadko spotykanego i naprawdę niszowego składnika aktywnego. Olej ten doceniony przez markę LASH BROW posiada silne właściwości odżywcze oraz stymulujące i wyraźnie wzmacnia słabe, cienkie i łamliwe włoski. Co więcej, skutecznie odżywia brwi i rzęsy, przyspiesza wzrost, hamując jednocześnie wypadanie i jakby tego było mało – czyni je odpornymi na działanie czynników zewnętrznych. 

Olej USMA został tu jednak połączony ze specjalnie opracowanym kompleksem botanicznym, który bezpośrednio oddziałuje na cykl biologicznego życia włosa. Jego produkcja opiera się na opatentowanej technologii ekstrakcji Oléo-éco, jest ekologiczny, całkowicie bezpieczny i certyfikowany przez COSMOS, a jego skuteczność podparta badaniami. Pełen zachwyt! Dodatkowo marka LASH BROW „uzbroiła” swoją wcierkę w cenny olej jojoba i olej rycynowy znane ze swoich właściwości odżywczych, wzmacniających i poprawiających elastyczność. 

UWAGA – bardzo ważna informacja od marki LASH BROW dotycząca wcierki: „NA POCZĄTKU STOSOWANIA MOŻNA CZASEM ZAUWAŻYĆ WZMOŻONE WYPADANIE – CO JEST CAŁKOWICIE NATURALNE: PRODUKT PRZYSPIESZA TELOGEN (faza wypadania włosa) I WYDŁUŻA ANAGEN (aktywna faza wzrostu włosa)” – proszę nie zapominajcie o tym i weźcie pod uwagę, że zjawisko to jest całkowicie naturalne. 

Raz jeszcze podkreślę, że dla osiągnięcia pełni rezultatów i zauważalnej zmiany najważniejsza jest Wasza regularność. Postarajcie wyrobić w sobie nawyk sięgania po wcierkę wieczorem tak, jak robicie to z serum czy kremem, a jestem przekonana, że produkt ten wzbudzi w Was równie ogromny zachwyt jak w mnie. A może już widzicie pierwsze efekty? Może Wasze brwi i rzęsy stają się grubsze, mocniejsze i dłuższe? Jeśli macie ochotę to podzielcie się ze mną swoimi wrażeniami w komentarzach na naszych Social Mediach. Nie mogę się doczekać wieści od Was!

Jeśli macie ochotę sprawdzić, co jeszcze przygotowałam dla Was w pudełku byHUSHAAABYE#6 to serdecznie zapraszam na kanał YouTube, gdzie czeka nagrany przeze mnie unboxing. Dobre składy i formuły idealne na wiosnę!🌺🌞 Sprawdź zawartość edycji PURE BEAUTY byHUSHAAABYE#6!😍 (youtube.com)

Ściskam mocno i do zobaczenia w kolejnym wpisie,

Justyna – Hushaaabye